ورزشگاه بصره آماده میزبانی از دیدار ایران و عراق

ورزشی

مدیر امور استان‌های وزارت ورزش عراق از آمادگی ورزشگاه و استان بصره به منظور میزبانی از مسابقه حساس تیم ملی این کشور برابر ایران خبر داد.

به گزارش همنوا به نقل از تسنیم، طالب الموسوی گفت: وزارت ورزش عراق آمادگی کامل جهت برگزاری این بازی را دارد و تمامی تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است. همچنین با توجه به تجربه برگزاری بازی برابر هنگ‌کنگ بررسی دقیق در خصوص مشکلات و نقاط ضعف خواهیم داشت تا در بازی دوم شاهد هیچ ضعفی نباشیم. براین اساس باید بگویم ورزشگاه بصره به شکل کامل برای دیدار با ایران آماده است.

وی همچنین افزود: رمز موفقیت در برگزاری بازی مقابل هنگ‌کنگ تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها به منظور تامین امنیت و ایجاد شرایط لازم در این مسابقه بود که خوشبختانه موفق بودیم. پیام روشن بازی مقابل هنگ‌کنگ این بود که عراق برای برگزاری بازی‌های بین‌المللی هیچ مشکلی ندارد و باید بگویم در خصوص این مسابقه هم شخص وزیر ورزش و سایر مسئولان به شکل مستقیم پیگیر اجرای مراحل مختلف کار هستند و برنامه‌ریزی خوبی انجام شده تا یک مسابقه دیگر را در امنیت کامل و بدون هیچ مشکلی برگزار کنیم.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق در هفته پنجم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روز 23 آبان به میزبانی ورزشگاه بصره در عراق برگزار خواهد شد.

شناسه خبر : 34856