مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران و جامعه ورزشی و جوانان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

0
3

به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان ‌شرقی، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند جمهوری انقلاب اسلامی چهارمین دوره مسابقات قرآنی ویژه ورزشکاران ، جوانان و کارکنان ورزش و جوانان جمعه دوازدهم بهمن ماه در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار می‌شود.

امیر تقی‌زاده، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در این خصوص گفت: مرحله استانی مسابقات قرآنی ورزشکاران، جوانان و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور ۱۲۰ نفر شرکت کننده و با هدف تقویت روح معنوی و توجه به قرآن در عرصه های زندگی و میادین ورزشی جامعه ورزش و جوانان استان ۱۲ بهمن ماه در تبریز برگزار خواهد شد.

تیم شهرداری تبریز موفق شد مقام نخست مرحله اول از سومین دوره مسابقات لیگ نجات غریق استان را کسب کند.

سومین دوره مسابقات لیگ نجات غریق استان در بخش  آقایان به مناسبت گرامیداشت چهلمین بهار انقلاب اسلامی ایران برگزار شد.

در مرحله نخست این رقابت ها که به میزبانی تبریز و استخر طالقانی برگزار شد، تیم شهرداری تبریز توانست با ۱۲۱ امتیاز جایگاه نخست را به خود اختصاص دهد. میانه و هیات نجات غریق مراغه نیز به ترتیب با ۱۱۰ و ۱۰۵ امتیاز در رده‌های دوم و سوم مرحله نخست این مسابقات قرار گرفتند.

شهرداری تبریز در این رقابت ها با ترکیب حسین جهانگیری، عباس جهانگیری، پوریا عباسیان، بهزاد نوبری زاده و محمد علی حکم آبادی در این رقابت ها شرکت کرده است. پویا حسین زاده نیز مربیگری این تیم را بر عهده دارد. همچنین بهمن خلیل نژاد به عنوان سرپرست در کنار این تیم حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید