فرمانداری ستاد قانون است نه ستاد احزاب

0

فرماندار شهرستان تبریز با تاکید بر این که فرمانداری باید ستاد قانون باشد نه ستاد احزاب گفت: امکان اشتباه سهوی پای صندوق های رای را انکار نمی کنیم اما این که اجازه داده شود افکار و سلایق شخصی هر مسئولی وارد بحث انتخابات شود هرگز امکان پذیر نخواهد بود.

فرماندار شهرستان تبریز در پاسخ به سوال خبرنگار همنوا مبنی بر این که آیا برای افزایش مشارکت مردم با توجه به اتفاقات اخیر در کشور، تدبیری اندیشیده شده است یا خیر،گفت:یکی از مسائلی که از ابتدای انقلاب در کشور ما وجود دارد و امسال با توجه به اتفاقات اخیر بیشتر و متفاوت تر از قبل صورت می گیرد، حجم زیاد حملات فرهنگی توسط عناصر دست نشانده مستکبرین جهانی است که سعی این گون افراد بر این بوده است که با مایوس نشان دادن مردم، آمار مردمی شرکت در انتخابات را سال به سال کاهش دهند.

وی در ادامه گفت: فلذا ما باید برای افزایش مشارکت مردم از همه آحاد مردم استان ، از جمله مردم ولایتمدار این خطه کمک بگیریم تا علی رغم وجود مشکلات اقتصادی پای آرمان های نظام بایستیم و شاهد حضور اکثریت مردم در پای صندوق های رای باشیم.

بهروز مهدوی تاکید کرد: قطعا یکی از راه های مناسب برای پیگیری مشکلات فعلی از قبیل گرانی ، مجلس شورای اسلامی است که از ارکان اصلی تصمیم گیری به حساب می آید، با استفاده از قانون گذاری از حجم مشکلات کمتر کرد.

شناسه خبر : 37205