عده ای از هر فرصت برای ضربه زدن به دولت استفاده می کنند

به گزارش همنوا به نقل از ایرنا، سیدحمزه امینی روز سه شنبه در مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی هشترود با بیان اینکه اصلاح طلبی واقعی است و از سیاست بازی نفرت دارد، افزود: به هیچ عنوان زیر لیست امید نرفته ام و در مقام یک نماینده برای اعتلای کشور تلاش خواهم کرد.
وی به توافق برجام نیز اشاره کرد و گفت: بر جام حقانیت جمهوری اسلامی را در جهان نشان داد و به دنیا ثابت کرد که ایران طرفدار مذاکره بوده و جنگ طلب نیست.
وی اضافه کرد: برجام آبروی ایران را حفظ کرد و چهره منفور آمریکا را به جهانیان نشان داد و ثابت کرد که آمریکا همواره بد عهد و عهدشکن است.
امینی همچنین به موضوع FATF اشاره کرد و افزود: اگر این طرح غلط بود، رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور توقف آن را می داد.
نماینده مردم هشترود در بخش دیگری از سخنان خود بر ایجاد رشته های کارشناسی ارشد در دانشگاه های هشترود تاکید کرد و گفت: ایجاد رشته های مورد نیاز شهرستان به ویژه در بخش فنی و کشاورزی به توسعه دانشگاه های محلی کمک می کند.
امینی همچنین به طرح آبرسانی به هشترود از سد کلقان با ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار اشاره کرد و گفت: با بهره برداری از این طرح، آب سالم، بهداشتی و بدون آرسنیک در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
وی افزود: تصفیه خانه فاضلاب هشترود نیز با پنج میلیون یورو سرمایه گذاری بخش خصوص به زودی اجرایی خواهد شد.
شهرستان هشترود با ۵۷ هزار و چاراویماق با ۳۱ هزار جمعیت به ترتیب در ۱۲۰ و ۱۵۰ کیلومتری جنوب شرق تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع هستند و یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارند.

شناسه خبر : 12006