رشد و بلوغ شعر انقلاب را مدیون رهبر معظم انقلاب هستیم

به گزارش همنوا به نقل از ایسنا  حجت الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم در نشست مسئولان و اعضای کمیته‌های کنگره سراسری فرهنگ و هنر سپاه با بیان این‌که تنها فردی که در کشور به مسئله فرهنگ توجه جدی داشته است شخص رهبر معظم انقلاب هستند، اظهارکرد: این کنگره فرصتی برای بیان دستاوردهای فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی است.
امام جمعه تبریز با بیان این‌که باید این کنگره تبلور”ما می توانیم” در حوزه فرهنگ و هنر باشد، تصریح کرد : علی‌رغم تلاش دشمنان، فرهنگ اسلامی در جامعه جا افتاده است و حضور جوانان در عرصه‌های دینی و انقلابی نشانگر این هوشیاری و آگاهی نسل های سوم و چهارم انقلاب است .
نماینده ولی فقیه دراستان با اشاره به مردمی شدن فرهنگ و هنر در دوران انقلاب اسلامی، ادامه داد:  در این چهل سال، ما توانستیم هنر و ادبیات متعهد را در عرصه فرهنگ جاگذاری و ثبت کنیم.
وی گفت: سرودها و شعرهای مردمی و انقلابی در این چهل سال جان تازه گرفته و رشد کرده است و این رشد و بلوغ را مدیون رهبر معظم انقلاب هستیم.
وی گفت: در بخش سینما علی‌رغم انتقاداتی که به این عرصه از هنر داریم، پیشرفت‌های خوب و قابل قبولی تاکنون داشته‌ایم.
نماینده ولی فقیه درآذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد تفکر خودباوری در بین آحاد ملت پس از انقلاب اسلامی  و تربیت نسل جوان با آموزه های دین مبین اسلام  بیان کرد: ظهور انقلاب اسلامی مساجد به هویت اصلی خود بازگشت و به کانون تربیت نسل جوان تبدیل شدند.
شناسه خبر : 14933