جلوگیری از نارسایی در امتحانات، وظیفه مسئولان دستگاه تعلیم و تربیت است/ آغاز امتحانات مدارس آذربایجان شرقی از دوم دی ماه

به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی درجلسه ستاد امتحانات آموزش وپرورش استان، افزود: امتحانات دی ماه مانند سال‌های گذشته با برنامه ریزی و نظارت‌های بالینی در کمال امنیت، آرامش،صحت و سلامت برگزار خواهد شد.
 وی با تاکید بر بازدید و نظارت بالینی در حوزه اجرا و تصحیح، افزود : هدف از بازدید مچ گیری نبوده بلکه هدف، جلوگیری از بروز چالش‌های احتمالی است.
بهروز اصغری اردلانی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان نیز در این نشست، گفت: معاونت پشتیبانی مانند سال‌های گذشته آماده همکاری، جهت برگزاری هر چه بهتر و امن‌تر امتحانات دی‌ماه است.
عاشور اکرمی، معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان در ادامه جلسه، گفت : بر ضریب ایمنی حوزه تکثیر، اجرا و تصحیح نظارت جدی صورت گیرد و با پایش می‌توان از بروز چالش‌های احتمالی جلوگیری کرد.
مجید شقاقی پور، رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان، گفت: امتحانات دی‌ماه از ۲ دی ماه شروع و تا ۱۹ دی‌ماه ادامه خواهد داشت و ۶ حوزه تصحیح برای این امر در نظر گرفته شده است‌.
شناسه خبر : 11872