اولویت ماشین‌سازی، کسب سه امتیاز است

0
رسول خطیبی

رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین‎سازی تبریز در گفت و گوی خبری پیش از بازی ضمن تشریح وضعیت تیم، گفت: اولویت اول تیم ما بازی خوب و در ادامه کسب ۳ امتیاز مسابقه است.

به گزارش همنوا ظهر امروز پنجشنبه رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین‎سازی تبریز در گفت و گوی خبری پیش از بازی حاضر شد. او ضمن تشریح وضعیت تیم، درباره امتیازات کسب‌شده و از دست رفته گفت: اولویت اول تیم ما بازی خوب و در ادامه کسب ۳ امتیاز مسابقه است. شرایط خوبی داریم و از امتیازگیری تیم راضی هستیم. امتیازاتی هم از دست دادیم عواملی دخیل بود که اگر این طور نبود چیزی نزدیک به ۱۵_ ۱۶ امتیاز کسب می کردیم.

سرمربی سبزقباهای تبریز ادامه داد: تیم ما از نظر شکل تیم، کیفیت و شکل کاری یکی از ۵ تیم اول ایران است. البته ما تنها تیمی هستیم که مشکل حاشیه نداریم.برای من از همه چیز مهم تر این است در باشگاهی هستیم که صفا و صمیمیت در آن جریان دارد و این صفا و صمیمیت و یکدلی ۶۰-۷۰ درصد تاکتیک تیم را پیش می برد. همچنین ما شخصیت تیمی پیدا کردیم بازیکنان کار کردند و نکته های فنی را یاد گرفتند.

خطیبی درباره جایگاه تیم در جدول توضیح داد: ماشین سازی هم مثل هر تیمی از صدر جدول گرفته تا تیم های پایین جدول نواقص و ایراداتی دارد.
ما را با تیم های بزرگ مقایسه نکنید اگر هم مقایسه ای هم صورت گیرد درحد خودمان باشد توجه داشته باشید که در بازی گذشته ۷ بازیکن ما برای اولین بار بود که در ورزشگاه آزادی به میدان می رفتند.

سرمربی ماشین‌سازی درباره بازی آینده گفت: با شناختی که از من دارید همیشه برای برد به میدان می رویم. در این بازی مساوی بهتر از نباختن است و ما باید ابتدا تلاش کنیم که گل نخوریم. امیدوارم شکل کاری و تمرینی خودمان را انجام بدهیم و برنده بازی شویم.

خطیبی در پایان ضمن تشکر از هوادارنی که بعد از حواشی بازی گذشته از خطیبی حمایت کرده بودند گفت: از همه کسانی که هفته گذشته از من حمایت کردند ممنونم این حمایت در اصل حمایت از ارزش ها بود.

مهدی قاسمی

شناسه خبر : 35958