انتظار بی‌حرمتی و آزار و اذیت را از مجموعه کشتی نداشتم

به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، منطقه اردبیل، بهرام آقاخانی در مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان اردبیل اظهار کرد: از چند هفته پیش مباحث متعدد و حاشیه‌ای در حوزه کشتی و این مجمع مطرح بود به طوری که بنده در این یک ماه بسیار اذیت شدم و از ته دل ناراحت هستم که چرا باید کشتی ما به این حال و روز بیفتد.
وی خاطرنشان کرد: ما باید قدردان حمایت‌ها و پیگیری‌های استاندار اردبیل نسبت به کشتی باشیم که در یک ماه گذشته سعی کردم حمایت‌های جدی را از برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های کشتی فرنگی جهان انجام دهند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اظهار گلایه از اذیتی که در این مدت از طرف مجموعه کشتی پذیرفته است، بیان کرد: در حالی که نام کشتی با پهلوانی و اخلاق‌مداری قرین است شایسته نیست که به خاطر کسب ریاست تمام حرمت‌ها را بشکنیم و یا بخواهیم بی‌حرمتی‌ها را توسعه دهیم.
آقاخانی با بیان اینکه همه این ۶ کاندیدا جزو بدنه کشتی بوده و هیچ وقت بدخواه کشتی نیستند، اضافه کرد: باید فرد منتخب را همه حمایت کنیم تا به دور از فضای تخریب کشتی اردبیل به همان جایگاه دهه ۶۰ و ۷۰ خود برسد.
وی ادامه داد: بنده علاقه خاص به این رشته دارم و نسبت به آن احساس تعلق و دین می‌کنم و به همین خاطر در دوره سرپرستی خود ۱۵۰ میلیون تومان به این هیئت کمک کرده‌ام.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل کمک یک میلیارد تومانی استاندار اردبیل را در تامین جوایز رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان یادآور شد و تصریح کرد: همه این هدفگذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها در مسیری است تا کشتی احیا شده و اردبیل به جایگاه واقعی خود برسد وگرنه این ریاست‌ها و برخی منصب‌ها در کشتی ماندنی و ابدی نیست.
شناسه خبر : 13658