پایگاه خبری - تحلیلی هم‌نوا

تیر ۲۹, ۱۳۹۸ / July 20, 2019

عملیات اجرایی ساخت مسکن برای سیل‌زدگان لرستان از امروز آغاز می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه عملیات اجرایی ساخت مسکن برای سیل‌زدگان لرستان از امروز آغاز می‌شود گفت: در شهر معمولان حدود ۱۰ هکتار زمین در اختیار بنیاد مسکن قرار گرفت.

به گزارش همنوا به نقل از تسنیم، علی نبیان در جمع خبرنگاران این شهرستان در رابطه با تملک زمین برای ساخت مسکن سیل‌زدگان لرستان اظهار داشت: در این رابطه قبل از حضورمان در استان لرستان مقدمات کار را انجام و مکاتباتی که باید با مدیرکل راه و شهرسازی استان داشته باشیم انجام دادیم.

وی افزود: در شهر معمولان حدود ۱۰ هکتار زمین در اختیار بنیاد مسکن قرار دادیم که بحث تفکیک این زمین‌ها انجام شد و بر اساس تفاهمی که صورت پذیرفت از امروز بحث عملیات اجرایی و تحویل آن به مردم معمولان انجام می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: در شهر پلدختر نیز زمین مورد نیاز را براساس زمین‌هایی که در اختیار دولت جمهوری اسلامی ایران است و متولی‌گری آن به عهده سازمان ملی است انجام و شناسایی و مکاتبات لازم انجام شده و در اختیار بنیاد مسکن قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: در شهر خرم‌آباد نیز همین اتفاق رقم خورد و حدود شش و نیم هکتار زمین به بنیاد مسکن تحویل دادیم و عملیات اجرایی آنها شروع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب